ZAPRASZAMY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA !!

REKRUTACJA TRWA.

REKRUTACJA

Rekrutacja dla nowych kandydatow rozpocznie się 1 marca 2024 i potrwa do 22 marca 2024r. Nabór dla nowych kandydatow do tarnowskich przedszkoli po raz kolejny zostanie przeprowadzony z zastosowaniem ELEKTRONICZNEGO SYSTEMU NABORU w serwisie internetowym https://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/tarnow .

Przedszkole pełni funkcje wykonawczo-opiekuńczo-dydaktyczną, prowadzi działania profilaktyczne, proekologiczne i prozdrowotne. Dbamy o wszechstronny rozwój naszych wychowanków, oferujemy smaczne i zbilansowane posiłki, uwzględniające indywidulane potrzeby i diety.

Nasze przedszkole istnieje od 40 lat i ma swoje tradycje, uroczystości oraz wykwalifikowaną kadrę.

Wspieramy kompetencje takie jak:

- umiejętność pracy w zespole,

- myslenie przyczynowo-skutkowe,

- wyobraźnię i kreatywność,

- myslenie logiczno- arytmetyczne,

- zadaniowe podejscie do problemów,

- ogólną sprawnośc ruchową i rozwój motoryczny dzieci.

Wykorzystujemy w pracy atrakcyjne dydaktyczne metody nauczania /matę do kodowania, tablicę interaktywną, wielozadaniowe kubeczki, chustę integracyjna - Klanza, pacynki w kąciku teratralnym/.

Uwzględniamy indywidualne podejście do każdego dziecka w wieku od 3 roku do 6 lat.

Oferujemy zajęcia z języka angielskiego, gimnastykę korekcyjno-kompensacyjną, religię oraz zajęcia z logopedą.

Realizujemy projekty takie jak:

• Dwujęzyczny przedszkolak ( Dwujęzyczne Dzieci )
  • Bezpieczny Przedszkolak ( zasady bezpiecznego zachowania się )
  • Mały Miś ( zapoznanie dzieci z literaturą dziecięca )
  • Działaj z Impetem ( uwrażliwienie dzieci na zagadnienia związane z ekologią )
  • Zdrowe Dzieci ( projekt utrwalający wzorce prawidłowego odżywiania się, higieny i ruchu )

Współpracujemy:

- z Poradnią Psychologiczno- Pedagogiczną

- ze Szkołą Muzyczną

- z Biblioteką

- Bierzemy udział w różnorodnych programach ogólnopolskich / Uczymy Dzieci Programować-Anna Świć, Dzieciaki - Mleczaki, Pociąg do Segregacji, Paluszkowe Maluchy /

- Bierzemy udział w konkursach

- Organizujemy wyjazdy do teatru, kina, na koncerty

Posiadamy słoneczne, estetyczne i dobrze wyposażone sale, duży ogród z boiskiem sportowym.

Oferujemy życzliwą i serdeczną atmosferę panującą w naszym przedszkolu.

Istniejemy po to, żeby pomagać rodzicom w procesie wychowania, opieki i edukacji.

Szczegóły w zakładce: Zapisy.

ZAPRASZAMY !!